про намір укласти договір (під час застосування переговорної процедури)

UA-2017-01-24-002770-b

1. Найменування замовника:

Відділ освіти Васильковецької

сільської ради

2. Код згідно з ЄДРПОУ замовника:

40620238

48257, Україна, Тернопільська

3. Місцезнаходження замовника:

обл., с. Васильківці, вул.

Незалежності, 54

Класифікатор

зазначений в описі

закупівлі

Інформація про учасника (учасників)

9. Найменування

ПДВ

Енергетична, 2

+38(0352)52-50-13

13. Умова застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до частини другої статті 35 Закону України “Про публічні закупівлі”

cт. 35, п 2 Відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи

14. Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі

Відповідно до ст. 5 Закону України «Про природні монополії» та п. 7. Розпорядження Антимонопольного комітету України від 28.11.2012 року № 874-р «Про затвердження Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій», яким встановлено, що перелік суб’єктів природних монополій розміщується на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України. На офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України зазначено зведений перелік суб’єктів природних монополій України, яким визначено - Відкрите акціонерне товариство «Тернопільобленерго» (ЄДРПОУ 00130725), що займає монопольне (домінуюче) становище по передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами в межах Тернопільської області. Наша електрична мережа підключена до загальної електромережі Відкритого акціонерного товариства «Тернопільобленерго». Отже ми, як замовник торгів, через відсутність конкуренції, в тому числі з технічних причин, не маємо можливості здійснювати закупівлю електричної енергії в інших організацій. Даний товар за нашим місцезнаходженням може бути поставлений лише певним постачальником, а саме ВАТ «Тернопільобленерго». Інша альтернатива відсутня. Тому договір про закупівлю електричної енергії може бути укладений лише з одним постачальником, а саме з ВАТ «Тернопільобленерго». Також, учасником переговорів ВАТ «Тернопільобленерго» надано під час проведення переговорів документи, що підтверджують його відповідність кваліфікаційним критеріям, а також надано усі інші документи, які вимагалися Замовником. Враховуючи вищевказане, тендерному комітету було запропоновано обрати переможцем переговорної процедури закупівлі код ДК 021:2015 «09310000-5 - Електрична енергія, відповідно до п.2 ч.2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» (відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи) - ВАТ «Тернопільобленерго» (ЄДРПОУ 00130725).