- Ви шукаєте роботу?

- Ви хочете дізнатись про професійні здібності та

нахили?

- Ви бажаєте ознайомитись із послугами служби

зайнятості?

Тоді, вам сюди!

www.dcz.gov.ua

Цікавлять професії медицини? Навчайся! Звернись у службу зайнятості Тернопільщини!

На підставі ваучера на оплату навчання, що видають у Тернопільському обласному центрі зайнятості певним категоріям громадян, які не зареєстровані як безробітні і мають  професійно-технічну чи вищу освіту можна пройти навчання за спеціальностями:

На Тернопіллі 170 людей з інвалідністю потребують працевлаштування.  Роботодавці, які їх працевлаштують, отримають компенсації!

На Тернопіллі 170 людей з інвалідністю потребують працевлаштування. Роботодавці, які їх працевлаштують, отримають компенсації!

Особам з інвалідністю у місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості сприяють у підборі підходящої роботи відповідно до їх професійних навичок і знань, рекомендацій медико-соціальної експертної комісії та індивідуальної програми реабілітації, побажань людини; організовують професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації; залучають до посильної тимчасової зайнятості, навчають техніці пошуку роботи та самопрезентації, сприяють у започаткуванні власної справи.

Є робота в транспортній галузі Тернопільщини

Можливість працевлаштування у транспортній галузі - цілком реальна, адже на ринку праці Тернопільської області постійно є потреба, зокрема, у водіях різних категорій, автослюсарях, автомеханіках та ін.

На Тернопільщині учасники громадських робіт заробили 736 тис. грн

Одна з ефективних форм сприяння зайнятості безробітних - організація громадських робіт, які мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам певної громади, проводяться на спеціально створених для цього тимчасових робочих місцях та фінансуються за кошти: місцевих бюджетів, роботодавців, для яких роботи виконуються, Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, включаючи виплату як основної, так і додаткової зарплати.

«Армія відновлення» на Тернопільщині

В умовах війни всі зусилля суспільства мають бути спрямовані на опір агресору та подолання наслідків вторгнення. Люди, які з різних причин залишились без роботи, можуть долучитись до “Армії відновлення” України - суспільно корисних робіт, які запроваджуються державою під час воєнного стану.

Ринок праці Тернопільщини: попит та пропозиція, розвиток бізнесу, активні програми зайнятості

На сьогодні для ринку праці Тернопільської області як і в цілому по Україні, характерними є: збільшення кількості вакансій та зростання рівня зарплат у них; запровадження принципів безбар’єрності на ринку праці: фізичної, економічної, гендерної, інформаційної, цифрової та ін.; освоєння жінками професій, які стереотипно вважались «чоловічими», та їх працевлаштування за цими професіями; залучення жителів області до «Армії відновлення» (суспільно корисних робіт на час війни).

Продавці, кухарі, водії, вчителі - молоді фахівці з Тернопільщини готові реалізовувати свій фаховий потенціал!

Служба зайнятості Тернопільщини активно сприяє молодим жителям краю у тому, аби вони знайшли себе на ринку праці: свідомо та виважено обрали професію, здобули її, знайшли місця праці, реалізували свій фаховий потенціал.

Які вакансії у топі на ринку праці Тернопільщини?

На сьогодні місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості пропонують шукачам роботи більше 1,5 тис. вакансій від роботодавців регіону. З них, майже кожна п’ята - із заробітною платою вищою від середньої по області.