- Ви шукаєте роботу?

- Ви хочете дізнатись про професійні здібності та

нахили?

- Ви бажаєте ознайомитись із послугами служби

зайнятості?

Тоді, вам сюди!

www.dcz.gov.ua

Продавці, кухарі, водії, вчителі - молоді фахівці з Тернопільщини готові реалізовувати свій фаховий потенціал!

Служба зайнятості Тернопільщини активно сприяє молодим жителям краю у тому, аби вони знайшли себе на ринку праці: свідомо та виважено обрали професію, здобули її, знайшли місця праці, реалізували свій фаховий потенціал.

Які вакансії у топі на ринку праці Тернопільщини?

На сьогодні місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості пропонують шукачам роботи більше 1,5 тис. вакансій від роботодавців регіону. З них, майже кожна п’ята - із заробітною платою вищою від середньої по області.

Унікальна пропозиція для ініціативних людей з Тернопільщини –  ваучер на навчання!

Унікальна пропозиція для ініціативних людей з Тернопільщини – ваучер на навчання!

В Україні діє державна програма видачі ваучерів на навчання за різними професіями. Вона націлена на те, щоб перекрити вартість навчання, повністю або частково, та доступна як для фізичних осіб, так і для бізнесу. Ваучер – це документ, що видається одноразово деяким категоріям громадян, які не зареєстровані в центрах зайнятості як безробітні і мають професійно-технічну, фахову передвищу чи вищу освіту, та дає людині право пройти навчання за однією із 124-х професій та спеціальностей у сферах ІТ, будівництва, транспорту, освіти, медицини, сільського господарства, соціального обслуговування та ін.