Директор - Сагайдак Роман Євгенович

Інспектор - Цимбаліста Христина Володимирівна

Інспектор - Болібрух Андрій Ярославович

Поштова адреса: вул. Містечок, 21 с. Коцюбинці, Чортківський район, Тернопільська область, 48271

e-mail: Centrkulturi23@gmail.com

ШЕВЧЕНКО І МУЗИКА

6 березня у КЗ "Мистецька школа" відбувся тематичний захід "Шевченко і музика". Вихованці закладу виконували різножанрові твори, присвячені великому Кобзареві, а викладачка сольфеджіо Людмила Шпуляк ознайомила присутніх із цікавими фактами з життя Тараса Шевченка.

УСПІХ "КОЛОРИТУ"

На конкурсі "Надія 2024"! 01.03.2024 року відбувся XXІV регіонний конкурс-фестиваль "Надія 2024" серед 25 учасників з 4-х областей нашому "зразковому" дитячому аматорському колективу "Колорит" будинку культури с. Коцюбинці Васильковецької громади присвоїли заслужену ІІ премію у номінації хореографія (народна хореографія) за вражаючий номер "Гуцульський танець".  Щиро вітаємо наших талановитих учасників "Колориту" з цією чудовою перемогою! Вивражаєте своєю енергією та талантом, і ми пишаємося вами!

ФЕСТИВАЛЬ "ЗЛАТА ФЕСТ ЗОЛОТІ ТАЛАНТИ УКРАЇНИ"

18 лютого 2024 року у м. Кам'янець-Подільському відбувся Всеукраїнський фестиваль "Злата Фест Золоті таланти України", де "зразковий" - дитячий аматорський танцювальний колектив "Колорит" Коцюбинецького будинку культури Васильковецької ТГ вразив глядачів своїм виступом та отримав нагороди: "Весела полька" - І місце, "Не залишай" - ІІ місце та "Гуцульський танець" - І місце. Щира подяка керівнику Валентині Лозінській за невтомну працю та відданість творчості. І, звичайно, дуже дякуємо дітям та їхнім батькам за безмежну енергію та невичерпне бажання перемагати! Бажаємо колективу "Колорит" подальших успіхів, нових звершень та натхнення на шляху до досягнення мрій! "