Фото без опису10 березня 2024 року в с. Коцюбинці Васильковецької громади в Будинку культури відбувся благодійний концерт з нагоди 210-ї річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Ці слова поета, "І на оновленій Землі врага не буде, супостата...", стали гаслом заходу. Тарас Шевченко, великий син українського народу, завжди втілював свою невичерпну любов до України у своїх творах. Його поезії віддзеркалюють велич та красу української землі, її історію та долю народу. Шевченко віддавав шану та відзначав боротьбу за волю та незалежність України, і його творчість продовжує надихати покоління на патріотичність та самовідданість. Цей благодійний концерт був ще одним виразом шани та вдячності перед великим поетом і його невмирущою спадщиною для українського народу. Щиро дякуємо учасникам художньої самодіяльності Коцюбинецького БК, "зразковому" дитячому ансамблю танцю "Колорит" та дітям Мистецької школи Васильковецької громади за їхнє вшанування Великого Кобзаря.