Фото без опису19 січня на території  Васильковецького СБК відбувся І фестиваль різдвяних піснеспівів та вертепів "Різдвяна рапсодія 2022".

У різдвяному дійстві взяли участь дорослі та юні вокально-хорові колективи мистецької школи, закладів культури та храмів Васильковецької ТГ.

Під час своїх виступів колективи виконували колядки, щедрівки та різдвяні піснеспіви, представляли елементи вертепного дійства,  прославляючи Боже дитя. Поєднюючи традиції та сучасність, учасники фестивалю вразили різноманітністю репертуару. Лунали традиційні та старовинні колядки.

Під час заходу на вулиці гості мали змогу пригоститися гарячим чаєм та смачними стравами, приготованими на вогні.

Завершилось святкове дійство виступом вокального квартету «Акорд» міста Тернополя.