Васильковецька територіальна громада
Тернопільська область, Чортківський район

Оголошення!

Дата: 02.02.2022 16:30

Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Васильковецька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

• головного спеціаліста – юриста апарату сільської ради.

Вимоги до претендентів:

громадянство України, наявність вищої юридичної освіти на рівні ступеня магістра або спеціаліста, знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування, вільне володіння державною мовою, сучасним діловим мовленням, робота на комп’ютері з відповідними програмами.

• головного спеціаліста апарату сільської ради.

Вимоги до претендентів:

громадянство України, освіта неповна вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста, вільне володіння державною мовою, сучасним діловим мовленням, робота на комп’ютері на рівні користувача.

Додаткова інформація стосовно основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається працівником сільської ради, відповідальним за кадрову роботу.

Для участі у конкурсі слід подати такі документи:

• Заяву про участь в конкурсі;
  • заповнену особову картку (форма П 2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см;
  • копії документів про освіту;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копії трудової книжки;
  • копію військового квитка і відомості про проходження військової служби (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • медичну довідку про стан здоров’я (ф.133);
  • декларацію про доходи та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім’ї за минулий рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;
  • згоду на обробку персональних даних.

Документи приймаються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу за адресою:

48257, Васильковецька сільська рада, с. Васильківці Чортківського району Тернопільської області,  вул. Незалежності,54, тел. 6-31-32