Фото без описуВ цьому році в країні сформовані Регіональні управління Сил територіальної оборони Збройних Сил України.  Відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву» з поточному році в державі розгортаються військові частини територіальної оборони (ТрО). Чотири регіональні управління здійснюватимуть управління відповідними підрозділами ТрО. До військово-сухопутної зони Регіональних управлінь Сил ТрО увійдуть визначені області. У кожній із них сформована бригада територіальної оборони, а кількість батальйонів приведуть відповідно до кількості районів, утворених під час адміністративної реформи (плюс батальйон в обласному центрі). Підрозділи будуть повністю розгорнуті в 2022 році. 

Якщо тобі не байдуже безпека твоїх рідних та близьких, якщо ти мріяв опанувати військову справу не залишаючи власної домівки долучайся до військової служби за контрактом у лавах окремої бригади територіальної оборони Тернопільської області (батальйону територіальної оборони Чортківського району). Тут ти отримаєш:

- збереження основного місця роботи та середньостатистичної заробітньої плати;

- гідне речове, харчове та медиче забезпечення;

- військові навички у тактичній, вогневій, тактико-спеціальній, медичній, інженерній та гірській підготовці;

- санаторно курортне забезпечення;

- грошове забезпечення на піднайом житла;

- та усі інші пільги та гарантії що надаються військовослужбовцям інших бойових військових частин.

Переваги щодо прийняття на службу в війська ТрО ЗСУ:

- розташування в/ч в межах району;

- військові посади за стандартами НАТО;

- грошове забезпечення згідно шатного розпису;

- соціальні гарантії ЗСУ, медичне обслуговування в шпиталях МО.

Для підписання контракту на проходження дійсної військової служби у підрозділі територіальної оборони кожен ОХОЧИЙ МАЄ ЗВЕРНУТИСЯ до Чортківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Адреса: м.Чортків вул. Шевченка 40 Телефон для довідок: 0973908230; 0677941321; 0979289341