Фото без опису9 лютого 2023 року відбулась робоча зустріч між директором комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Васильковецької сільської ради Ганною КІНДЗЕР та начальником Чортківського районного сектору № 3 філії ДУ «Центр пробації» в Тернопільській області Ольгою ЧЕПЕЛЮК.

Мета зустрічі, співпраця за напрямом пенітенціарної пробації та забезпечення соціального супроводу і контролю за поведінкою дітей та молоді, які засуджені до покарань, не пов'язаних із позбавленням волі та звільнених від відбування покарання з випробуванням.

Обговорено, алгоритм здійснення соціального супроводу осіб, які відбувають покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк, а також осіб які готуються до звільнення.