Відповідно до умов вступу до Військового коледжу сержантського складу ВІТІ (м. Полтава) у 2023 році, вступ на навчання цивільної молоді здійснюється у формі національного мультипредметного тесту або вступних іспитів.

Юнаки та дівчата безкоштовно отримають цивільну спеціальність за освітньо-професійним ступенем фахової передвищої освіти “фаховий молодший бакалавр”, освітньо-професійними програмами (спеціальностями) “Комп’ютерні науки”, “Телекомунікації та радіотехніка”.

 1. Навчання у коледжі, проживання, харчування, обмундирування — безкоштовні.

 2.  Гарантоване працевлаштування випускників (проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України). Випускники закладу, крім того, матимуть велику перевагу щодо призначення на посади молодших командирів, матимуть освіту, та відповідну їй вище грошове забезпечення, порівняно з рядовими служби за контрактом.

 3.  Спеціальності, повністю сумісні з цивільною сферою життя: спеціальність 122 - Комп'ютерні науки, спеціальність 172 - Телекомунікації та радіотехніка.

 4.  Заробітна плата випускників на даний час — понад 20000 грн.

 5.  Військовослужбовці мають змогу отримувати пенсію через 25 років вислуги (термін навчання зараховується).

 6.  Військовослужбовці мають повний "соціальний пакет" відповідно законодавства:

 •  щорічна оплачувана відпустка;

 •  безкоштовне лікування;

 •  можливість подальшого навчання;

 •  можливість стати на житлову чергу і отримання житла від держави (зараз в Україні навіть стати на чергу буває складно внаслідок відсутності місця роботи), або отримання пільгового безвідсоткового кредиту в рамках програми молодіжного кредитування.

Крім того, згідно наказу Міністерства оборони, сержанти (випускники закладу) забезпечуються службовим житлом або отримують компенсацію за піднайом житла.

 1.  На навчання приймаються як юнаки, так і дівчата.

 2.  Є можливість одночасно отримати освіту (фаховий молодший бакалавр), а також бути працевлаштованим на начальницьких посадах молодшого командного складу. При цьому, повний термін навчання в коледжі зараховується як термін проходження строкової військової служби.

 3.  Після закінчення навчання випускники коледжу мають можливість продовжити навчання за спорідненими напрямами підготовки у будь-якому ВВНЗ України за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр».

Випускники мають змогу продовжити навчання у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (м.Київ), отримати звання офіцера та при цьому під час навчання отримувати замість стипендії з останнього місця служби (20200-21500 грн.).

Переважна більшість випускників цього закладу вже навчаються в Києві (ВІТІ), Харкові (ХНУПС), Житомирі і одночасно отримують замість стипендії заробітну плату з останнього місця служби.

 1.  Прохідний бал для вступу знижено до мінімального - 100 балів, є можливість вступу за результатами вступних іспитів під час роботи приймальної комісії.

 2.  У 2023 році вступ на навчання здійснюється у формі національного мультипредметного тесту або вступних іспитів, обраних на власний розсуд вступника (українська мова, математика; та один предмет на вибір: фізика або історія України).

Контактний телефон:+380667148179, ЛЕБЕДЄВ Сергій Олександрович.

Разом до перемоги!

Фото без опису