Стати на захист України можуть не лише військовозобов'язані, які підлягають мобілізації, а й громадяни, які укладають контракт про проходження військової служби.

Також і призовники, віком від 18 років, які на даний час не підлягають призову на строкову службу та бажають боронити рідну землю.

Серед основних вимог до кандидатів - вік до 45 років, вмотивованість та відповідний стан здоров’я.

Охочим потрібно звернутись до Першого відділу Чортківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою смт.Гусятин,вул.Б.Лепкого,73 з військово-обліковим документом, пройти професійно-психологічний відбір та медичну комісію.

ПЕРЕВАГИ ПРОХОДЖЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ:

• можливість безкоштовного навчання – за рахунок держави в тому числі і за кордоном;

• Повне утримання за рахунок держави:

- грошове забезпечення (+ премія від 30 до 100 тис. гривень);

- забезпечення літньою, зимовою та демісезонною формою одягу, білизною та взуттям;

- трьохразове харчування за новими нормами відповідно до міжнародних стандартів;

- постійний контроль за станом здоров’я, морально-психологічним станом з боку керівництва навчального закладу;

- безкоштовне якісне медичне забезпечення та можливість лікування в усіх військових медичних закладах України;

- компенсація за піднайом житла.

Більш детальну інформацію можна отримати у за телефонами:

(03557)21164,0680434383

Долучайся до команди професіоналів - зроби свій внесок у нашу спільну Перемогу!

Відділення рекрутингу та комплектування Першого відділу Чортківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.