Фото без опису28 серпня 2023 року в селі Коцюбинці Васильковецької територіальної громади відбувся благодійний концерт приурочений 32 річниці Незалежності України та Дню села.

Концерт проходив за участі аматорських колективів та виконавців Коцюбинецького БК, а також  професійних артистів Тернопільської обласної філармонії. Перед концертом було продемонстровано документальний фільм за участі нашого воїна-земляка Михайла БЕРЕЖНОГО , який з передової лінії фронту передав вітання  своім землякам. Також з вітальним словом до жителів Коцюбинецького старостинського округу звернувся голова громади Андрій ГАЙДАШ, побажав швидкої перемоги та мирного неба. Під час заходу було зібрано 9 тис.грн, які будуть передані на потреби ЗСУ. Допомагаємо-перемагаємо!