Фото без опису27 вересня 2023 року у Васильковецьку територіальну громаду завітали представники Латвійського агентства інвестицій та розвитку в Україні, а також аташе з економічних питань Посольства Латвійської Республіки в Україні Айнарс МЕЖУЛІС, заступник голови Тернопільської обласної ради Ігор СОПЕЛЬ та начальник відділу міжнародного співробітництва та промоції області Руслан КУЛИК.

Під час візиту поспілкувались із Васильковецьким сільським головою Андрієм ГАЙДАШЕМ. Обговорили можливості та напрямки міжнародного співробітництва між Васильковецькою територіальною громадою і регіонами Латвії та пошук міста-побратима.

Відвідали фермерське науково-виробниче господарство «Коваль»,керівником якого є Ігор КОВАЛЬ.

Сподіваємось на подальше розуміння та співпрацю! Разом до перемоги!