Сьогодні минає дев’ята річниця з дня загибелі воїна - кіборга, захисника України, нашого земляка Володимира Труха, який віддав життя, захищаючи свою Батьківщину. Сьогодні, всі хто знав і пам'ятає Володимира, згадують його добрим словом і тихою молитвою.
Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Нагороджений нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно).

Нагороджений відзнакою голови Тернопільської обласної державної адміністрації «За службу Україні» (посмертно).

Схилімo гoлoви! Світлий спoмин прo нашого земляка мужньoгo oбoрoнця укрaїнської землі, відважного лицаря неба, нaзaвжди зaлишиться у наших серцях!
Вічний спочинок та світла пам'ять Герою! Низький уклін рідним та близьким воїна.