Фото без опису6 лютого 2024 року о 10:00 в приміщенні адмінбудівлі Васильковецької селищної ради відбулася 26 сесія VIII скликання Васильковецької селищної ради.

Порядок денний:
1. Про звіт сільського голови про роботу Васильковецької сільської ради за 2023 рік.
2. Про виконання бюджету Васильковецької сільської територіальної громади за 2023 рік.
3. Про затвердження звіту про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Васильковецької селищної ради за 2023 рік.
4. Про внесення змін до бюджету Васильковецької сільської територіальної громади на 2024 рік.
5. Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території Васильковецької сільської ради.
6. Про затвердження Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у населених пунктах Васильковецької селищної ради на 2024-2025 роки.
7. Про розгляд звернення командира військової частини А7147.
8. Про затвердження Програми грошового забезпечення військової частини А7147 Командування Сил забезпечення Збройних Сил України на 2024 рік.
9. Про зміну типу перейменування закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів імені Володі Труха села Жабинці Васильковецької сільської ради Тернопільської області.
10. Про внесення змін та затвердження в новій редакції статуту комунального закладу «Школа мистецтв Васильковецької селищної ради».
11. Про надання грошової матеріальної допомоги.
12. Про затвердження розпоряджень, прийнятих у міжсесійний період.
13. Земельні питання.
14. Різні.