В неділю 11.02.2024  на стадіоні с. Васильківці пройшли два футбольні турніри:

Відкритий кубок Громади, в якому прийняли участь 11 команд: ФК Нижбірок, ФК Васильківці, ФК Зелене, ФК Гусятин, ФК Городниця, ФК Сидорів, ФК Яблунів, ФК Пробіжна, ФК Личківці, ФК Коцюбинці, ФК Товстеньке та Зимовий Чемпіонат Васильковецької Територіальної Ліги, в якому приймало участь 9 команд: ФК Яблунів, ФК Зелене, ФК Товстеньке, ФК Коцюбинці, ФК Городниця, ФК Пробіжна, ФК Васильківці, ФК Личківці, ФК Сидорів.

Кращим гравцем турніру став Цимбалістий Іван (ФК Коцюбинці), звання кращий воротар здобув Клекот Григорій (ФК Зелене), кращим бомбардиром став Недільський Олександр (ФК Городниця) та кращий нападаючий – Коренков Роман (ФК Товстеньке)

В результаті проведених турнірів призові місця зайняли команди ФК Коцюбинці, ФК Яблунів, ФК Зелене.

Організатором турніру виступив Водзінський Андрій.

Переможці та учасники турнірів були нагороджені грамотами та медалями.