В п'ятницю, 16.02.2024р в кабінеті Васильколецького сільського голови відбулося засідання виконавчого комітету Васильковецької сільської ради.

На засіданні були розглянуті такі питання:

1.Про стратегію розвитку медицини у Васильковецькій територіальній громаді.

2.Про виконання делегованих повноважень у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

3.Про організацію та проведення двох місячних благоустрою та села Програми щодо благоустрою населених пунктів Васильковецької сільської ради на 2024 рік.

4. Про забезпечення безпеки громадян.

5.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 16 листопада 2021 року №74 «Про утворення та затвердження міждисциплінарної комісії з питань організації захисту дітей-пересиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування,  та дітей, які виникають у складних життєвих обставинах на території Васильковецької сільської ради.

6. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 02.02.2021 року №05.

7.Проведення обстеження зелених насаджень.

8.Про присвоєння адресного номера нежитловій виробничій будівлі в с. Коцюбинці