Фото без опису21.03.2024 року у Васильковецькій територіальній громаді у рамках ІІ етапу проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» відбулись змагання з футзалу.

Захід об’єднав учасників у спортивному залі ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Коцюбинці. За перемогу у змаганнях з футзалу серед юнаків боролися 5 команди: ЗЗСО с. Коцюбинці, Крогулецька гімназія, Старонижбірківська гімназія, Целіївська гімназія, ЗЗСО с. Васильківці. Призові місця серед команд юнаків розподілилися так: І місце Старонижбірківська гімназія; ІІ місце ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Коцюбинці. ІІІ місце ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Васильківці Учасників змагань нагороджено грамотами, а переможців – дипломами, кубками та медалями. Вітаємо всіх учасників із перемогами. Бажаємо командам успіхів у наступних змаганнях на районному етапі.