Фото без описуУ другу неділю травня відзначається величне свято - День матері.

В с. Васильківці, с. Старому Нижбірку та с. Коцюбинці Васильковецької громади 12 травня 2024 року відбулися урочисті заходи з нагоди цього свята із врученням подяк матерям, чиї сини служать у Збройних Силах України, та матерям загиблих воїнів. Заступник голови Васильковецької сільської ради Ігор Сливяк та начальниця відділу освіти молоді та спорту Зоряна Рога особисто виконали цю важливу місію. Це свято відданості та вдячності найважливішим жінкам у нашому житті, які безмежно люблять, турбуються і жертвують за нас. Нехай ваші дні будуть наповнені теплом, любов'ю та щастям. Бажаємо всім матерям міцного здоров'я та невичерпної енергії! Дякуємо керівникам закладів культури за змістовно підготовлені заходи.