30 травня 2024 року представники місцевого самоврядування, голова Васильковецької громади, Андрій ГАЙДАШ, в.о. старости с. Нижбірок, Іван ДОВГАНЬ, та місцевий парох с. Нижбірок, отець Володимир відвідали колегу, односельчанина та нескореного воїна нашої громади Івану МУШКУ, який сьогодні святкує день народження.
З Днем народження, наш воїне! Хай воля буде непохитною, як скеля, а  кроки – вірними та чіткими. Бажаємо відваги, бойового духу! І хай поруч завжди буде той, хто прикриє і подасть руку в скрутному становищі. Шана і повага! Бажаємо гідно насолоджуватися кожною хвилиною свого життя, на славу відпочивати, передавати свою мудрість і знання наступним поколінням, вірити у свої сили, не переставати мріяти, дивувати. Благих звісток і міцного здоров'я. Дякуємо за захист рідної держави.СЛАВА УКРАЇНІ!