15 червня 2024 року минає перша річниця з дня загибелі військовослужбовця Сергія ПИРОГА, 24.07.1980 року народження, жителя села Целіїв Васильковецької сільської територіальної громади, який не вагаючись пішов захищати Батьківщину.

На жаль,  15 червня 2023 року захисник загинув при виконанні бойового  завдання.

Минає рік від дня його загибелі, але миру на Україні ще немає. І наш обов’язок зробити все можливе, щоб жертва Сергія ПИРОГА та інших Героїв не була марною, щоб прапор України гордо майорів над вільною, мирною незалежною Державою.

Схиляємо голови у глибокій скорботі та висловлюємо щирі співчуття всім рідним та близьким загиблого воїна.

Наш Герой-захисник назавжди залишиться жити в наших серцях. Вічний спочинок та світла пам'ять Герою!

Герої не вмирають...