Сьогодні Васильковецька громада провела в останню путь померлого захисника Петра КРИВОГО. Поховали його з військовими почестями у рідному селі Васильківці.39-річний Петро Кривий боронив України з березня 2024 року.Чоловік служив командиром бойової машини-командиром механізованого батальйону військової частини А4667.

27 червня 2024 року життя військовослужбовця обірвалося. Це сталося внаслідок мінометного обстрілу неподалік населеного пункту Стариця Чугуївського району Харківської області.04 липня прощання з Петром КРИВИМ відбулося на подвір’ї рідного будинку, заупокійна молитва за померлим - в церкві Різдва Пречистої Діви Марії. Поховали захисника із військовими на кладовищі в селі Васильківці.
Вічна пам’ять герою.