Фото без описуЗ 23 по 25 серпня у територіальних округах Васильковецької громади були проведені урочистості до 33-ї річниці Незалежності України.

Заходи починалися із промови голови громади Андрія Гайдаша, який висловив глибоку вдячність українським захисникам за їхню мужність та самовідданість. Ушанування загиблих воїнів продовжила хвилина мовчання. У святкових концертах взяли участь талановиті амотори, кращі колективи Васильковецької громади, учні та викладачі "Мистецької школи Васильковецької сільської ради" та учні закладів освіти, а також вокальний квартет "АКОРД" Тернопільської обласної філармонії, який вразив глядачів своїм виконанням.

Ці заходи ще раз підтвердили, що наша сила - у єдності, а любов до рідної землі та відданість Батьківщині - незламні.