Сектор інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Тернопільській області
Що вважається доходом для ФОП на єдиному податку та як вести облік
Підприємницька діяльність – це ініціативна, регулярна діяльність на свій ризик з метою отримання прибутку. Її можуть здійснювати як юридичні особи, так і фізичні особи – підприємці (ФОПи).
Оновили програмне забезпечення РРО? Подбайте про перереєстрацію
Головне управління ДПС у Тернопільській області нагадує суб’єктам господарювання про необхідність при зміні версії програмного забезпечення реєстраторів розрахункових операцій (РРО) провести їх перереєстрацію у встановленому законодавством порядку.
Виторги через РРО/ПРРО на Тернопільщині зросли на третину від початку року
Бізнес Тернопільщини продовжує демонструвати позитивну динаміку у сфері розрахункових операцій. За підсумками серпня цього року загальна сума виторгів, проведених через РРО та ПРРО, склала 9,3 мільярда гривень. Це на 2,4 мільярда гривень, або на 35 відсотків більше, ніж у січні цього року (6,9 мільярда гривень).
Електронне листування з податковою: швидко, офіційно, надійно
Головне управління ДПС у Тернопільській області нагадує: для зручності платників діє можливість електронного листування через Електронний кабінет.
Леся Карнаух: За 8 місяців майже 35 % податкових надходжень до бюджету забезпечили підприємства переробної промисловості та торгівлі
За січень – серпень 2025 року найбільше до Зведеного бюджету України сплатили підприємства переробної промисловості та торгівлі. Зокрема: переробна промисловість – 17,6 % та оптова і роздрібна торгівля – 16,7 %. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила в. о. Голови Державної податкової служби України Леся Карнаух.
Консультаційний центр з питань СМКОР працює: 130 платників на Тернопільщині вийшли з «ризикового списку»
Пріоритетним завданням ДПС є якісне сервісне обслуговування платників податків та підтримка сумлінного бізнесу. Це досягається, зокрема, через виведення платників з переліку ризикових та зменшення кількості заблокованих податкових накладних і розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Як сплачують податок на прибуток підприємства після переходу з єдиного податку на загальну систему у поточному році
Податкові (звітні) періоди:
Є питання щодо роботи СМКОР? Працює консультаційний центр
У Головному управлінні ДПС в Тернопільській області задля оперативного та якісного надання інформаційної підтримки бізнесу працює консультаційний центр з питань роботи Системи моніторингу критеріїв оцінки ризиків (СМКОР).
Зберігання електронних документів: що потрібно знати платнику податків
Правила обігу та зберігання електронних документів в Україні встановлює Закон України № 851-IV «Про електронні документи та електронний документообіг».
Підприємства Тернопільщини принесли громадам і державі понад 900 млн грн податку на прибуток
За січень-серпень цього року підприємства Тернопільщини сплатили до зведеного бюджету 903,1 млн грн податку на прибуток. Це на 213,9 млн грн або на 23,7% більше порівняно з відповідним періодом минулого року.