Прикордонники 6 Волинського загону завітали у Васильковецьку територіальну громаду Чортківського району Тернопільської області

"Відбулася робоча зустріч заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря СЛИВ’ЯКА  із представниками 6 прикордонного Волинського загону Державної прикордонної служби України. Під час зустрічі обговорювалися питання проходження військової служби за контрактом та питання мобілізації. Також були озвучені умови  для бажаючих доєднатися до лав Державної прикордонної служби: Вимоги до кандидатів: вік: 18-50 років; освіта: повна загальна середня і вище; стан здоровʼя: придатний до військової служби; відсутність проблем із законом. Гарантії: одноразова місячна грошова виплата при підписанні контракту; високе та стабільне грошове забезпечення; можливість карʼєрного росту; безкоштовне забезпечення військовою формою та харчування на службі; можливість навчання та підвищення кваліфікації. Переваги надаються: •особам, які мають досвід військової служби (бойовий досвід); особам з високими результатами у спорті.

УВАГА, СКАЗ!

Сказ – одна з найнебезпечніших хвороб, спільних для тварин та людей, яка уражає центральну нервову систему з ознаками поліенцефаломієліту, супроводжується паралічами і без лікування завжди закінчується смертю. Поширюють сказ у природі лисиці, вовки, єнотовидні собаки та бродячі тварини, однак, основним джерелом сказу є червона лисиця.

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

19 квітня 2024 року  у Васильковецькій сільській раді відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, серед основних завдань якої сприяння в забезпеченні реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та запобігання дитячій бездоглядності.

В рамках проєкту «Забезпечення комплексного реагування з метою захисту осіб, які постраждали від насильства, пов'язаного з війною, торгівлі людьми, експлуатації чи ґендерно зумовленого насильства у Тернопільській області»

26-27 березня 2024 року  ГО «ТМЖК «Відродження нації» за підтримки ГУ Національної соціальної сервісної служби у Тернопільській області провела дводенний тренінг на тему: «Спільними зусиллями протидіємо торгівлі людьми» для територіальних громад області. Захід відбувся у рамках проєкту «Забезпечення комплексного реагування з метою захисту осіб, які постраждали від насильства, пов’язаного з війною, постраждалих від торгівлі людьми, експлуатації чи ґендерно зумовленого насильства у Тернопільській області» за сприяння Аґенства США з міжнародного розвитку (USAID) та Міжнародної організації з міграції (МОМ) – Аґенства ООН з питань міграції у якому взяли участь двоє представників Васильковецької сільської ради: головний спеціаліст ССД Світлана ГЕРМАК та інспектор КЗ Центр культури, мистецтва і туризму Васильковецької сільської ради Христина ЦИМБАЛІСТА.

ПІДТРИМУЙ УКРАЇНСЬКЕ! ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ

У складних обставинах повномасштабного вторгнення та безлічі викликів, які воно принесло, для України життєво важливо, аби бюджет країни працював для розвитку бізнесу та бізнес брав участь у забезпеченні потреб держави. Тут дороговказом може стати народне прислів’я: «свій до свого по своє».