Кабінетом Міністрів України 21 липня 2023 року прийнято постанову «Деякі питання соціального захисту ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань» №754.

Дана постанова передбачає здійснення у 2023 році разової грошової виплати до Дня Незалежності України, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань».

Громадянам, які мають право на грошову допомогу (учасники бойових дій, ветерани війни) необхідно особисто звернутися до відділу обслуговування громадян №4 (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області, який знаходиться за адресою: смт Гусятин, проспект Незалежності, 50.

При собі потрібно мати оригінали та копії таких документів:

• паспорт громадянина України,

• довідку про присвоєння ідентифікаційного номера,

• відповідне посвідчення,

• довідку з банку про банківські реквізити карткового рахунку заявника.