Волонтери Бучацької Єпархії УГКЦ проводили видачу гуманітарної допомоги(продуктові набори), набори жіночої гігієни та питну воду внутрішньо переміщеним особам, які тимчасово проживають на території Васильковецької територіальної громади.

Для найменших жителів команда аніматора та психологів проводили майстер клас з арт-зайнятості, мандалотерапію, арт-терапевтичну майстерню малювання ватними паличками "Я в образі дерева" для внутрішньо переміщених дітей Васильковецької територіальної громади. Дітки також грали в ігри, отримали солодкі подарунки і гарний настрій.

Кейс менеджером було надано консультації щодо поновлення втрачених документів, отримання ліків на постійний основі, допомоги в оплаті комунальних послуг та іншої допомоги нематеріального характеру.

Щиро дякуємо благодійникам, хай Господь Вам сторицею віддячить за Ваше розуміння, добро, підтримку.

Слава Україні! Разом – ми сильні!