Фото без опису25 лютого 2024 року в с. Старий Нижбірок Васильковецької територіальної громади в Будинку культури відбувся вечір-спомин до Дня пам‘яті Героїв Небесної Сотні, який збігся в часі з 2 річницею повномасштабного вторгнення рф в нашу країну.

Артисти на сцені передали весь дух боротьби та трагізм тогочасних подій, а твір «Плине кача» у виконанні академічного камерного хору « Бревіс» Тернопільської обласної філармонії в думках переніс всіх глядачів, які були присутні в залі на Майдан Незалежності, в той час, коли почалися перші розстріли наших патріотів. Герої не вмирають!

Щира подяка усім учасникам за проведений захід та незабутні хвилини пам‘яті та гідне вшанування наших героїв.

Зібрані кошти в сумі майже 7 тис.грн. будуть передані для потреб наших захисників.

Допомагаємо-перемагаємо!! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!