Минулої неділі, 25 лютого, у селі Боричівка Теребовлянської громади на стадіоні зі штучним покриттям стартував відкритий зимовий чемпіонат Тернопільської області з футболу 2024 року. Переможець другої ліги чемпіонату Тернопільської області 2023 року «Поділля» з Васильківців, що на Чортківщині, заявилося на зимову першість, до якої головний тренер команди Богдан Арсенович Іванців включив 21 футболіста.

Отже, «Поділля» гратимуть у такому складі:

– воротарі: Юрій Зянько, Петро Перейма;

– захисники: Андрій Дубчак, Віталій Бодак, Богдан Іванців, Михайло Вітерук, Назар Бондарук, Ігор Козовик, Андрій Лозінський, Валентин Прокопчук, Олег Скотецький;

– півзахисники: Зураб Берешвілі, Іван Білик, Володимир Захарків, Сергій Мельник, Вадим Савчук, Олександр Томич, Іван Цимбалістий, В’ячеслав Чуднов;

– нападники: Андрій Балицький, Василь Мойсак.

«Поділля» з Васильківців розпочне відкритий зимовий чемпіонат Тернопільської області матчем проти одноклубників із Великої Березовиці. Матч заплановано на неділю, 3 березня. Початок о 9.30.