Фото без опису04.03.2024 року, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки, громадською організацією «Ветерани Патріотам» спільно з Генеральним консульством Чеської Республіки у Львові реалізовано проєкт «Шкільні автобуси для Тернопільської області».

В межах ініціативи 8 закладів області отримали шкільні автобуси. Серед них і наш заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Васильківці. Дякую від щирого серця за розуміння, добросердечність та підтримку заступнику голови Тернопільської обласної ради Ігорю Сопелю. Приємно знати, що є такі люди поруч і завжди допомагають громаді. Саме з пропозиції Ігоря Михайловича допомогти у придбанні автобуса ми розпочали підготовку документів і пошук спонсорів-меценатів для благодійної допомоги. Бажаю Вам процвітання, добра, благополуччя і щастя! Дякуємо пану Генеральному консулу, заступнику начальника Тернопільської ОВА Віктору Устенку за благодійну допомогу у вигляді шкільного автобуса. Щира подяка МЕЦЕНАТАМ - АГРАРІЯМ нашої громади за надане співфінансування на придбання шкільного автобуса. Шкільний автобус – це перш за все забезпечення рівного доступу до якісної освіти, безпека дітей у дорозі до школи, і, звичайно, спокій батьків кожного школяра, який проживає у Васильковецькій громаді. Адже в такий важкий час ми повинні створювати якнайкращі умови для навчання наших дітей, бо вони - наше майбутнє, майбутнє нашої України! Нас ніхто не переможе! Разом до перемоги!