У квітні були проведені роботи по благоустрою по старостинських округах Васильковецької територіальної громади.

В с. Чабарівка були вирубані кущі на схилах біля млина, проведений благоустрій на цвинтарі, побілка бордюру біля адмінбудинку. В с. Васильківці на території кладовища було проведено обприскування трави від бур’янів, скошення сухої трави, здійснено кошення трави по узбіччях дороги та стадіону. В с. Целіїв проведено прибирання узбіччя центральної дороги, благоустрій цвинтаря, прибирання автозупинок та придорожніх смуг. В с. Чагарі була здійснена зрізка та вивезення кущів, сухих гілок та кошення сухої трави на території цвинтару. В с. Старий Нижбірок виконано наступні роботи: заготівля та висадка саджанців, прибирання сміття в центрі села, побілка дерев, ямковий ремонт по вул. І.Франка. В с. Крогулець проведено прибирання території кладовища, ставка, сільської ради, благоустрій стадіону. Працівники благоустрою здійснили обрізку та вивіз сухих гілок уздовж дороги с. Крогулець-с. Нижбірок. В с. Нижбірок здійснено обприскування трави від бур’янів та ремонт паркану території кладовища, ремонт паркану та кошення трави на сільському стадіоні, обкошування трави біля адмінбудинку.