Що змінилося у новому порядку реєстрації та перереєстрації безробітних, що почав діє з 10 травня 2023 року?

Постановою Кабінету Міністрів України від 30.03.2023 № 446 затверджено новий «Порядок реєстрації, перереєстрації зареєстрованих безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу».

Звітний концерт мистецької школи

21 травня 2023 року,  в селі Чабарівка Васильковецької ТГ в приміщенні БК відбувся звітний концерт Комунального закладу "Мистецької школи Васильковецької сільської ради". Учні та викладачі мали змогу порадувати слухачів грою на музичних інструментах, співом, танцями. На свято завітав Васильковецький сільський голова Андрій ГАЙДАШ та подякував педагогічному колективу за велику роботу з молоддю, що розвивають у дітей почуття прекрасного, любов до музики та мистецтва, побажав вихованцям нових творчих успіхів і запевнив, що і надалі буде підтримувати мистецьку школу, щоб діти Васильковецької ТГ мали можливість розвивати свої таланти.

День безпеки дорожнього руху

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 21.12.2020 №1287 «Про затвердження Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2023 року» з 15 по 21 травня 2023 року в Чабарівській гімназії Васильковецької сільської ради проходить Тиждень безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Традиційно у третій четвер травня серед українців всього світу проходить акція «Всесвітній день вишиванки». Долучитись до неї у цей день може кожен охочий, просто одягнувши вишиту сорочку на роботу чи до навчального закладу. З роками День вишиванки перетворився на самобутнє свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. До всесвітнього флешмобу щорічно долучаються й працівники Васильковецької сільської територіальної громади. У такий спосіб ми виражаємо свою національну та громадянську позицію, культурну освіченість та духовну свідомість.

Співпраця з Благодійним фондом «Рокада»

Завдяки співпраці з благодійним фондом «Рокада» 17 травня 2023 року Васильковецька сільська територіальна громада отримала благодійну допомогу.Дякуємо! Сподіваємось на подальшу співпрацю.

Рятувальники провели для школярів День цивільного захисту

10 травня 2023 року на території Спеціалізованої школи з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін І-ІІІ ступенів с. Васильківці відбувся показовий «День цивільного захисту».