Учні та викладачі "Мистецької школи" наколядували на дрон

Після різдвяних свят вчителі та учні «Мистецької школи» в українських костюмах, із зіркою та музичними інструментами завітали з колядою до різних організацій по Васильковецькій територіальній громаді, з метою назбирати кошти для придбання дрона.Заплановане успішно втілилось в життя і незабаром дрон допомагатиме нашим сміливим захисникам! Та така ініціатива не вперше, минулого року всі кошти з коляди вчителі та учні передали в батальйони у яких воюють наші односельчани.

Воїн з Васильковецької територіальної громади отримав нагороду «Золотий Хрест»

Військовий із села Васильківці Чортківського району Тернопільської області Ігор РИБАК отримав відзнаку «Золотий хрест» від Головнокомандувача Збройних сил України Валерія ЗАЛУЖНОГО.

Річниця загибелі воїна-кіборга Володимира Труха

Сьогодні минає дев’ята річниця з дня загибелі воїна - кіборга, захисника України, нашого земляка Володимира Труха, який віддав життя, захищаючи свою Батьківщину. Сьогодні, всі хто знав і пам'ятає Володимира, згадують його добрим словом і тихою молитвою. Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Завдав провідній світовій компанії сотні мільйонів збитків: кіберполіція та слідчі Нацполіції викрили хакера

Мешканець Миколаєва інфікував сервера відомої американської компанії вірусом-майнером. У ході міжнародної поліцейської операції правоохоронці провели обшуки та припинили діяльність хакера.