Шановні жителі Васильковецької ТГ!

З метою збереження і надалі стабільної ситуації у громаді, і не тільки, наполегливо прошу всіх утриматись від коментарів та поширень у соціальних мережах - тих фактів, які не відповідають дійсності.

УВАГА!

В умовах воєнного стану, оголошеного в Україні, всім приїжджим на територію Васильковецької ТГ чоловікам віком від 18 до 60 років негайно прибути до приміщень адмінбудинків в старостинських округах за адресами: село Васильківці, село Чабарівка, село Крогулець, село Коцюбинці, село Жабинці, село Целіїв, село Нижбірок, село Старий Нижбірок, з 9:00 до 17:00 год. кожного дня, з метою реєстрації постановки на військовий облік для захисту нашої країни.

ОГОЛОШЕННЯ!

Всіх громадян проживаючих на території ТГ, які в добровільному порядку виявили бажання захищати незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

У 2022 році розгортаються підрозділи територіальної оборони в Тернопільській області

В цьому році в країні сформовані Регіональні управління Сил територіальної оборони Збройних Сил України.  Відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву» з поточному році в державі розгортаються військові частини територіальної оборони (ТрО). Чотири регіональні управління здійснюватимуть управління відповідними підрозділами ТрО. До військово-сухопутної зони Регіональних управлінь Сил ТрО увійдуть визначені області. У кожній із них сформована бригада територіальної оборони, а кількість батальйонів приведуть відповідно до кількості районів, утворених під час адміністративної реформи (плюс батальйон в обласному центрі). Підрозділи будуть повністю розгорнуті в 2022 році.

Робоча зустріч з начальником Чортківського районного сектору з питань пробації №3

18 лютого 2022 року голова Васильковецької сільської ради Андрій ГАЙДАШ провів робочу зустріч з начальником Чортківського районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Тернопільській області Ольгою ЧЕПЕЛЮК.