Шукаєш роботу? 30 серпня 2023 року - онлайн-ярмарок вакансій сфер ІТ, обслуговування і технічних напрямків, бізнесу в міжнародних компаніях!

Безпечний порядок перетину залізничних переїздів та наслідки порушення правил

Залізниця – це зона підвищеної небезпеки. Одна із складних та небезпечних ділянок залізниці - залізничний переїзд, що вимагає зосередженої уваги та суворого дотримання Правил дорожнього руху. Однак водії автотранспорту нехтують цими правилами.

Інформування платників про нове в податковому законодавстві

Повернення на довоєнну систему оподаткування, застосування РРО/ПРРО, мінімальне податкове зобов’язання, майнові податки та інші резерви наповнення бюджету – питання, які обговорили начальниця Гусятинської ДПІ ГУ ДПС у Тернопільській області Ольга БІЛЕНЬКА та голова Васильковецької територіальної громади Андрій ГАЙДАШ під час нещодавньої робочої зустрічі.