Робоча зустріч зі службою пробації

9 лютого 2023 року відбулась робоча зустріч між директором комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Васильковецької сільської ради Ганною КІНДЗЕР та начальником Чортківського районного сектору № 3 філії ДУ «Центр пробації» в Тернопільській області Ольгою ЧЕПЕЛЮК.

Топ 10 січневих вакансій та зарплат на Тернопільщині

На 27 січня 2023 року більшість вакансій, якими оперує Тернопільський обласний центр зайнятості, - у переробній промисловості, охороні здоров'я та наданні соціальної допомоги, торгівлі, освіті, транспорті. З них – майже 15% із заробітною платою вищою від середньої по області.

На Тернопільщині шукають роботу 340 переселенців, серед них є хедхантер, тальман, стрілець, психолог, хімік, слідчий, артист, мерчендайзер

З 01 по 27.01.2023 через місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості шукали роботу 479 внутрішньо переміщених осіб, з них 462 - отримали статус безробітного.

Шановні жителі Васильковецької ТГ!

З метою збереження і надалі стабільної ситуації у громаді, і не тільки, наполегливо прошу всіх утриматись від коментарів та поширень у соціальних мережах - тих фактів, які не відповідають дійсності.

УВАГА!

В умовах воєнного стану, оголошеного в Україні, всім приїжджим на територію Васильковецької ТГ чоловікам віком від 18 до 60 років негайно прибути до приміщень адмінбудинків в старостинських округах за адресами: село Васильківці, село Чабарівка, село Крогулець, село Коцюбинці, село Жабинці, село Целіїв, село Нижбірок, село Старий Нижбірок, з 9:00 до 17:00 год. кожного дня, з метою реєстрації постановки на військовий облік для захисту нашої країни.