ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

Благодійний фонд "Стабілізейшн Суппорт Сервісез" надає БЕЗКОШТОВНІ ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ та консультації з будь - яких інших питань. Для звернення за консультацією потрібно заповнити Google Forms .

Інформаційна підтримка роботодавцям – “Інтерактивний інспектор”

Інформує відділ з питань праці північно-східного напрямку Управління інспекційної діяльності у Тернопільській області Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці!

Робоча зустріч зі службою пробації

9 лютого 2023 року відбулась робоча зустріч між директором комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Васильковецької сільської ради Ганною КІНДЗЕР та начальником Чортківського районного сектору № 3 філії ДУ «Центр пробації» в Тернопільській області Ольгою ЧЕПЕЛЮК.

Топ 10 січневих вакансій та зарплат на Тернопільщині

На 27 січня 2023 року більшість вакансій, якими оперує Тернопільський обласний центр зайнятості, - у переробній промисловості, охороні здоров'я та наданні соціальної допомоги, торгівлі, освіті, транспорті. З них – майже 15% із заробітною платою вищою від середньої по області.

На Тернопільщині шукають роботу 340 переселенців, серед них є хедхантер, тальман, стрілець, психолог, хімік, слідчий, артист, мерчендайзер

З 01 по 27.01.2023 через місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості шукали роботу 479 внутрішньо переміщених осіб, з них 462 - отримали статус безробітного.