В селі Чабарівка та Жабинці відбулись концерти до Дня Незалежності України

27 серпня 2023 року в селі Чабарівка та Жабинці відбулись благодійні концерти "Незламна Україна" присвячені Дню Незалежності України. В селі Чабарівка також була проведена акція "Ціна Прапора Незалежності". Було зібрано 8500 грн, які будуть передані на потреби ЗСУ. Слава Україні!

Урочисті заходи до 32-ї річниці Незалежності України у Васильківцях

24 серпня 2023 року у Васильковецькому БК завдячуючи Збройним силам України відбувся благодійний концерт з нагоди 32-ї річниці Дня Незалежності України "НЕЗЛАМНА УКРАЇНА". Із вітальним словом виступив Васильковецький сільський голова Андрій ГАЙДАШ. В програмі були представлені аматорські колективи Васильковецької ТГ, професійні колективи Тернопільської обласної філармонії та заслужений діяч мистецт України, поет-пісняр Степан ГАЛЯБАРДА. На благодійному заході було зібрано коштів в сумі 10 405 гривень та 10 фунтів стерлінгів, які будуть передані в благодійний фонд "Воїни Надзбруччя". Щира подяка організаторам та учасникам за проведений захід. СЛАВА УКРАЇНІ!

День Державного Прапора України

Державний прапор – невід’ємний атрибут кожної країни, що уособлює самобутність та спадкоємність її державотворчих традицій. Його еволюція у своєрідний спосіб відображає багатовікові процеси розвитку, становлення та життєдіяльності державних утворень.

Робочий візит начальника Чортківської районної військової адміністрації Володимира Шипітка

14.серпня 2023 року до Васильковецької територіальної громади з робочим візитом завітав начальник Чортківської районної військової адміністрації Володимир ШИПІТКО. Для початку очільник району ознайомився із ходом робіт щодо  ліквідації наслідків стихійного лиха  (буревію, сильного вітру, сильного  дощу, великого  граду) на території громади  25 липня 2023 року, внаслідок якого пошкоджено покрівлі приватних будинковолодінь та комунальних закладів Крогулецької гімназії та ЗЗСО I-III ступенів  с.Коцюбинці.  Також предметом обговорення стали питання підготовки освітніх закладів громади до нового навчального року, стабільного проходження наступного опалювального сезону. Разом з керівництвом громади розглянули виконання заходів  із забезпечення належного функціонування об'єктів фонду захисних споруд цивільного захисту на території району  та приведення їх у готовність для використання за призначенням   для  укриття  населення.

Шановні платники податків!

Інформуємо, що у звʼязку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» відновлено відповідальність за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».